GDC-630MA
GDC-630MA Eaton - Electronics Division
eaton-gdc-time-delay-glass-tube-fuses-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: FUSE GLASS 630MA 250VAC 5X20MM
Packaging: Bulk
Package / Case: 5mm x 20mm
Size / Dimension: 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Fuse Type: Cartridge, Glass
Mounting Type: Requires Holder
Response Time: Slow Blow
Approval Agency: cURus, IMQ
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 35A
Current Rating (Amps): 630 mA
Voltage Rating - AC: 250 V
Melting I²t: 1.33
auf Bestellung 100 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details GDC-630MA Eaton - Electronics Division
Description: FUSE GLASS 630MA 250VAC 5X20MM, Packaging: Bulk, Package / Case: 5mm x 20mm, Size / Dimension: 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm), Fuse Type: Cartridge, Glass, Mounting Type: Requires Holder, Response Time: Slow Blow, Approval Agency: cURus, IMQ, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 35A, Current Rating (Amps): 630 mA, Voltage Rating - AC: 250 V, Melting I²t: 1.33.
Weitere Produktangebote GDC-630MA
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
GDC-630MA GDC-630MA Hersteller : Eaton Electronics eaton-gdc-time-delay-glass-tube-fuses-data-sheet.pdf Cartridge Fuses .63A 250V TIME DELAY