GDP253L24V
GDP253L24V Hartland Controls / Littelfuse
DP_contactors14eng-3359562.pdf
Hersteller: Hartland Controls / Littelfuse
Contactors - Electromechanical 3P DPC LUG TERM 25A 24VAC
auf Bestellung 5 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details GDP253L24V Hartland Controls / Littelfuse
Description: 3P DPC LUG TERM 25A 24VAC, Packaging: Bulk, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 24VAC, Operating Temperature: -5°C ~ 40°C, Termination Style: Box Lug, Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Contact Form: 3PST-NO (3 Form A), Contact Rating (Current): 25 A, Switching Voltage: 277VAC - Nom, Must Release Voltage: 4.8 VAC, Must Operate Voltage: 20.4 VAC, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
GDP253L24V GDP253L24V Hersteller : Carlo Gavazzi Inc. DP_contactors14eng.pdf Description: 3P DPC LUG TERM 25A 24VAC
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 24VAC
Operating Temperature: -5°C ~ 40°C
Termination Style: Box Lug, Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Contact Form: 3PST-NO (3 Form A)
Contact Rating (Current): 25 A
Switching Voltage: 277VAC - Nom
Must Release Voltage: 4.8 VAC
Must Operate Voltage: 20.4 VAC
Part Status: Active
auf Bestellung 45 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
GDP253L24V GDP253L24V Hersteller : Carlo Gavazzi DP_contactors14eng-1805125.pdf Contactors - Electromechanical 3P DPC LUG TERM 25A 24VAC