GDZ10B-G3-18
GDZ10B-G3-18 Vishay Semiconductors
PdfFile_181072.pdf
Hersteller: Vishay Semiconductors
Zener Diodes 10 Volt 0.2 Watt 2%
auf Bestellung 7353 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details GDZ10B-G3-18 Vishay Semiconductors
Description: DIODE ZENER 10V 200MW SOD323, Tolerance: ±4%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-76, SOD-323, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 10 V, Impedance (Max) (Zzt): 30 Ohms, Supplier Device Package: SOD-323, Power - Max: 200 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 7 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
GDZ10B-G3-18 GDZ10B-G3-18 Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division PdfFile_181072.pdf Description: DIODE ZENER 10V 200MW SOD323
Tolerance: ±4%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 10 V
Impedance (Max) (Zzt): 30 Ohms
Supplier Device Package: SOD-323
Power - Max: 200 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 7 V
auf Bestellung 9523 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 31
Tolerance: ±4%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 30 Ohms
Power - Max: 200 mW