GDZ15B-E3-08
GDZ15B-E3-08 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
gdz.pdf
Hersteller: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ZENER 15V 200MW SOD323
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±4%
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 15 V
Impedance (Max) (Zzt): 42 Ohms
Supplier Device Package: SOD-323
Power - Max: 200 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 11 V
auf Bestellung 24000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details GDZ15B-E3-08 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ZENER 15V 200MW SOD323, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±4%, Package / Case: SC-76, SOD-323, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 15 V, Impedance (Max) (Zzt): 42 Ohms, Supplier Device Package: SOD-323, Power - Max: 200 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 11 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 54190 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 13
GDZ15B-E3-08 GDZ15B-E3-08 Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division gdz.pdf Description: DIODE ZENER 15V 200MW SOD323
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±4%
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 42 Ohms
Power - Max: 200 mW