GDZ18B-E3-18
GDZ18B-E3-18 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
gdz.pdf
Hersteller: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ZENER 18V 200MW SOD323
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±4%
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 18 V
Impedance (Max) (Zzt): 65 Ohms
Supplier Device Package: SOD-323
Part Status: Active
Power - Max: 200 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 13 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details GDZ18B-E3-18 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ZENER 18V 200MW SOD323, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±4%, Package / Case: SC-76, SOD-323, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 18 V, Impedance (Max) (Zzt): 65 Ohms, Supplier Device Package: SOD-323, Part Status: Active, Power - Max: 200 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 13 V.