GDZ18B-HE3-08
GDZ18B-HE3-08 Vishay Semiconductors
gdz.pdf
Hersteller: Vishay Semiconductors
Zener Diodes 18 Volt 0.2 Watt 2% AUTO
auf Bestellung 14380 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details GDZ18B-HE3-08 Vishay Semiconductors
Description: DIODE ZENER 18V 200MW SOD323, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±4%, Package / Case: SC-76, SOD-323, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 18 V, Impedance (Max) (Zzt): 65 Ohms, Supplier Device Package: SOD-323, Part Status: Active, Power - Max: 200 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 13 V.
Weitere Produktangebote GDZ18B-HE3-08
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
GDZ18B-HE3-08 GDZ18B-HE3-08 Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division gdz.pdf Description: DIODE ZENER 18V 200MW SOD323
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±4%
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 18 V
Impedance (Max) (Zzt): 65 Ohms
Supplier Device Package: SOD-323
Part Status: Active
Power - Max: 200 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 13 V