GDZ20B-G3-08
GDZ20B-G3-08 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
gdzg.pdf
Hersteller: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ZENER 20V 200MW SOD323
Tolerance: ±4%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 20 V
Impedance (Max) (Zzt): 85 Ohms
Supplier Device Package: SOD-323
Part Status: Active
Power - Max: 200 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 15 V
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details GDZ20B-G3-08 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ZENER 20V 200MW SOD323, Tolerance: ±4%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-76, SOD-323, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 20 V, Impedance (Max) (Zzt): 85 Ohms, Supplier Device Package: SOD-323, Part Status: Active, Power - Max: 200 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 15 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 921 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
GDZ20B-G3-08 GDZ20B-G3-08 Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division gdzg.pdf Description: DIODE ZENER 20V 200MW SOD323
Tolerance: ±4%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 85 Ohms
Part Status: Active
Power - Max: 200 mW
auf Bestellung 5272 Stücke:
Mindestbestellmenge: 31
GDZ20B-G3-08 GDZ20B-G3-08 Hersteller : Vishay gdzg.pdf Diode Zener Single 20V 2% 200mW 2-Pin SOD-323 T/R