GE10MPS06A
GE10MPS06A GeneSiC Semiconductor
GE10MPS06A.pdf
Hersteller: GeneSiC Semiconductor
Description: 650V 10A TO-220-2 SIC SCHOTTKY M
auf Bestellung 870 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details GE10MPS06A GeneSiC Semiconductor
Category: THT Schottky diodes, Description: Diode: Schottky rectifying; SiC; THT; 650V; 10A; TO220-2; tube, Type of diode: Schottky rectifying, Technology: SiC, Mounting: THT, Max. off-state voltage: 650V, Load current: 10A, Semiconductor structure: single diode, Features of semiconductor devices: MPS, Case: TO220-2, Max. forward voltage: 1.25V, Max. forward impulse current: 44A, Kind of package: tube.
Weitere Produktangebote GE10MPS06A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
GE10MPS06A GE10MPS06A Hersteller : GeneSiC Semiconductor GE10MPS06A.pdf SiC Schottky Diodes 650V 10A TO-220-2 SiC Schottky MPS
Produkt ist nicht verfügbar
Description: Diode: Schottky rectifying; SiC; THT; 650V; 10A; TO220-2; tube
Type of diode: Schottky rectifying
Technology: SiC
Mounting: THT
Max. off-state voltage: 650V
Load current: 10A
Semiconductor structure: single diode
Features of semiconductor devices: MPS
Case: TO220-2
Max. forward voltage: 1.25V
Max. forward impulse current: 44A