Produkte > 4D SYSTEMS > GEN4-4DCAPE-50CT-CLB
GEN4-4DCAPE-50CT-CLB
GEN4-4DCAPE-50CT-CLB 4D Systems
GEN4-4DCAPE-43T.pdf
Hersteller: 4D Systems
Category: Intelligent displays modules
Description: Display: TFT; 5"; 800x480; Illumin: LED; Dim: 140.7x93.8x9.4mm; 5VDC
Type of display: TFT
Window dimensions (H x W): 108x64.8mm
Dimensions: 140.7x93.8x9.4mm
Screen size: 5"
Supply voltage: 5V DC
Luminosity: 475cd/m2
Display resolution: 800x480
Contrast: 500:1
Kit contents: 30pin FFC cable; display module; documentation; gen4-4DCAPE adapter
Connection: FFC/FPC
Manufacturer series: Beagle Bone Black
Touchpad: capacitive
auf Bestellung 5 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details GEN4-4DCAPE-50CT-CLB 4D Systems
Category: Intelligent displays modules, Description: Display: TFT; 5"; 800x480; Illumin: LED; Dim: 140.7x93.8x9.4mm; 5VDC, Display features: smart, Interface: I2C, Illumination: LED, Type of display: TFT, Window dimensions (H x W): 108x64.8mm, Dimensions: 140.7x93.8x9.4mm, Screen size: 5", Supply voltage: 5V DC, Luminosity: 475cd/m2, Display resolution: 800x480, Contrast: 500:1, Kit contents: 30pin FFC cable; display module; documentation; gen4-4DCAPE adapter, Connection: FFC/FPC, Manufacturer series: Beagle Bone Black, Touchpad: capacitive.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
GEN4-4DCAPE-50CT-CLB GEN4-4DCAPE-50CT-CLB Hersteller : 4D Systems Pty Ltd 187 Description: LCD CAPE 5.0" CAP TOUCH
Packaging: Bulk
Function: LCD Touchscreen 5"
Part Status: Active
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
GEN4-4DCAPE-50CT-CLB GEN4-4DCAPE-50CT-CLB Hersteller : 4D Systems 187 Display Modules 5.0", 800x480 pixel, LCD Cape for BeagleBone Black with Capacitive Touch Cover Lens Bezel Screen and gen4-4DCAPE-ADAPTOR
auf Bestellung 11 Stücke:
GEN4-4DCAPE-50CT-CLB GEN4-4DCAPE-50CT-CLB Hersteller : 4D SYSTEMS 187 Description: 4D SYSTEMS - GEN4-4DCAPE-50CT-CLB - BeagleBone Black-Cape, LCD, 5", kapazitiver Touchscreen, Glasfront für Montage (Cover Lens Bezel)
tariffCode: 85285291
Art des Zubehörs: Cape, 5"-LCD mit kapazitivem Touchscreen