Produkte > 4D SYSTEMS PTY LTD > GEN4-ESP32-28CT-CLB
GEN4-ESP32-28CT-CLB
GEN4-ESP32-28CT-CLB 4D Systems Pty Ltd
23700
Hersteller: 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 2.8"
Packaging: Bulk
Display Type: TFT - Color, IPS (In-Plane Switching)
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED
Interface: I2C, SPI, UART
Viewing Area: 43.20mm W x 57.60mm H
Dot Pixels: 320 x 240 (QVGA)
Controller Type: ESP32
Diagonal Screen Size: 2.8" (71.12mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Capacitive
auf Bestellung 9 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details GEN4-ESP32-28CT-CLB 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 2.8", Packaging: Bulk, Display Type: TFT - Color, IPS (In-Plane Switching), Display Mode: Transmissive, Backlight: LED, Interface: I2C, SPI, UART, Viewing Area: 43.20mm W x 57.60mm H, Dot Pixels: 320 x 240 (QVGA), Controller Type: ESP32, Diagonal Screen Size: 2.8" (71.12mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Capacitive.
Weitere Produktangebote GEN4-ESP32-28CT-CLB
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
GEN4-ESP32-28CT-CLB GEN4-ESP32-28CT-CLB Hersteller : 4D Systems 2835C6A3A5448A6E9A19F34F27F9AAB74850A920F46D1F6E993AFE0AFD11C815.pdf Display Modules 2.8", 240x320 pixels, slim Intelligent Display Module with embedded ESP32 SoC with Capacitive Touch Cover Lens Bezel