Produkte > 4D SYSTEMS PTY LTD > GEN4-ESP32-50
GEN4-ESP32-50
GEN4-ESP32-50 4D Systems Pty Ltd
23702
Hersteller: 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 5"
Interface: I2C, SPI, UART
Viewing Area: 108.00mm W x 64.80mm H
Dot Pixels: 800 x 480 (WVGA)
Controller Type: FT5446
Diagonal Screen Size: 5" (127.00mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Non-Touch
auf Bestellung 18 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details GEN4-ESP32-50 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 5", Packaging: Bulk, Display Type: TFT - Color, IPS (In-Plane Switching), Display Mode: Transmissive, Backlight: LED, Interface: I2C, SPI, UART, Viewing Area: 108.00mm W x 64.80mm H, Dot Pixels: 800 x 480 (WVGA), Controller Type: FT5446, Diagonal Screen Size: 5" (127.00mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Non-Touch.
Weitere Produktangebote GEN4-ESP32-50
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
GEN4-ESP32-50 GEN4-ESP32-50 Hersteller : 4D Systems gen4_ESP32_RGB_Series_Datasheet_R_1_0.pdf Display Modules 5.0", 800x480 pixels, slim Intelligent Display Module with embedded ESP32 SoC