Produkte > 4D SYSTEMS PTY LTD > GEN4-ESP32-70CT-CLB
GEN4-ESP32-70CT-CLB
GEN4-ESP32-70CT-CLB 4D Systems Pty Ltd
23702
Hersteller: 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 7"
Packaging: Bulk
Display Type: TFT - Color, TN - Twisted Nematic
Interface: I2C, SPI, UART
Viewing Area: 153.84mm W x 85.63mm H
Dot Pixels: 800 x 480 (WVGA)
Controller Type: FT5446
Diagonal Screen Size: 7" (177.80mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Capacitive
auf Bestellung 15 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details GEN4-ESP32-70CT-CLB 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 7", Packaging: Bulk, Display Type: TFT - Color, TN - Twisted Nematic, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED, Interface: I2C, SPI, UART, Viewing Area: 153.84mm W x 85.63mm H, Dot Pixels: 800 x 480 (WVGA), Controller Type: FT5446, Diagonal Screen Size: 7" (177.80mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Capacitive.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
GEN4-ESP32-70CT-CLB GEN4-ESP32-70CT-CLB Hersteller : 4D Systems gen4_ESP32_RGB_Series_Datasheet_R_1_0.pdf Display Modules 7.0", 800x480 pixels, slim Intelligent Display Module with embedded ESP32 SoC with Capacitive Touch Cover Lens Bezel