Produkte > 4D SYSTEMS > GEN4-FT812-50T
GEN4-FT812-50T
GEN4-FT812-50T 4D Systems
gen4_FT81x_Series_Datasheet_R_1_5.pdf
Hersteller: 4D Systems
Display Modules 5.0 inch gen4 Series SPI Display with FT812 and Resistive Touch
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details GEN4-FT812-50T 4D Systems
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT - 5", Packaging: Box, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED, Interface: SPI, Viewing Area: 121.20mm W x 76.30mm H, Dot Pixels: 480 x 800, Controller Type: FT812, Diagonal Screen Size: 5" (127.00mm), Touchscreen: Resistive.
Weitere Produktangebote GEN4-FT812-50T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
GEN4-FT812-50T GEN4-FT812-50T Hersteller : 4D Systems Pty Ltd 1613_762.pdf Description: GRAPHIC DISPLAY TFT - 5"
Interface: SPI
Viewing Area: 121.20mm W x 76.30mm H
Dot Pixels: 480 x 800
Controller Type: FT812
Diagonal Screen Size: 5" (127.00mm)