Produkte > 4D SYSTEMS > GEN4-FT813-43CTP-CLB
GEN4-FT813-43CTP-CLB
GEN4-FT813-43CTP-CLB 4D Systems
gen4_FT81x_Series_Datasheet_R_1_5.pdf
Hersteller: 4D Systems
Display Modules 4.3 inch gen4 Series SPI Display with FT813 and Capacitive Touch with Cover Lens Bezel
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details GEN4-FT813-43CTP-CLB 4D Systems
Description: 4.3 INCH GEN4 SERIES SPI DISPLAY, Packaging: Box, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED, Interface: SPI, Viewing Area: 106.00mm W x 69.30mm H, Dot Pixels: 480 x 272, Controller Type: FT813, Diagonal Screen Size: 4.3" (109.22mm), Touchscreen: Capacitive.
Weitere Produktangebote GEN4-FT813-43CTP-CLB
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
GEN4-FT813-43CTP-CLB Hersteller : 4D Systems Pty Ltd Description: 4.3 INCH GEN4 SERIES SPI DISPLAY
Interface: SPI
Viewing Area: 106.00mm W x 69.30mm H
Dot Pixels: 480 x 272
Controller Type: FT813
Diagonal Screen Size: 4.3" (109.22mm)