Produkte > 4D SYSTEMS > GEN4-RP2350-28
GEN4-RP2350-28
  • GEN4-RP2350-28
  • GEN4-RP2350-28
GEN4-RP2350-28 4D Systems
Category: Intelligent displays modules
Description: Display: TFT; 2.8"; 240x320; 520BSRAM,8MBPSRAM,16MBFLASH; 4÷6V
Memory: 520B SRAM; 8MB PSRAM; 16MB FLASH
Supply voltage: 4...6V
Connection: 30pin FFC; microSD; USB C
Interface: GPIO; I2C; SPI; UART
Operating temperature: -20...65°C
Manufacturer series: gen4-RP2350
Type of display: TFT
Window dimensions (H x W): 57.6x43.2mm
Body dimensions: 87.3x52.1x11.5mm
Screen size: 2.8"