Produkte > 4D SYSTEMS > GEN4-ULCD-28DT
GEN4-ULCD-28DT
GEN4-ULCD-28DT 4D Systems
home
Hersteller: 4D Systems
Display Modules 2.8", 240x320 pixels, slim Intelligent Display Module with embedded DIABLO16 processor and Resistive Touch panel
auf Bestellung 17 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details GEN4-ULCD-28DT 4D Systems
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 2.8", Packaging: Box, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: I2C, SPI, TTL, Viewing Area: 43.20mm W x 57.60mm H, Dot Pixels: 240 x 320, Diagonal Screen Size: 2.8" (71.12mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Resistive.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
GEN4-ULCD-28DT GEN4-ULCD-28DT Hersteller : 4D Systems Pty Ltd home Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 2.8"
Packaging: Box
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED - White
Interface: I2C, SPI, TTL
Viewing Area: 43.20mm W x 57.60mm H
Dot Pixels: 240 x 320
Diagonal Screen Size: 2.8" (71.12mm)