Produkte > 4D SYSTEMS > GEN4-ULCD-28PT
GEN4-ULCD-28PT
GEN4-ULCD-28PT 4D Systems
0DD5D16AF7B18468C37A2EFFA544937DC2C682C3E4FE1747C6E79C7C0CF6042F.pdf
Hersteller: 4D Systems
Display Modules 2.8", 240x320 pixels, slim Intelligent Display Module with embedded PICASO processor and Resistive Touch panel
auf Bestellung 24 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details GEN4-ULCD-28PT 4D Systems
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 2.8", Packaging: Box, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: I2C, Viewing Area: 43.20mm W x 57.60mm H, Dot Pixels: 240 x 320, Diagonal Screen Size: 2.8" (71.12mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Resistive, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
GEN4-ULCD-28PT GEN4-ULCD-28PT Hersteller : 4D Systems Pty Ltd gen4-IB.pdf Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 2.8"
Backlight: LED - White
Interface: I2C
Viewing Area: 43.20mm W x 57.60mm H
Dot Pixels: 240 x 320
Diagonal Screen Size: 2.8" (71.12mm)