Produkte > 4D SYSTEMS PTY LTD > gen4-uLCD-32DCT-CLB-PI
gen4-uLCD-32DCT-CLB-PI
gen4-uLCD-32DCT-CLB-PI 4D Systems Pty Ltd
gen4-IB.pdf
Hersteller: 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.2"
Interface: I2C, SPI, TTL
Viewing Area: 48.60mm W x 64.80mm H
Dot Pixels: 240 x 320
Diagonal Screen Size: 3.2" (81.28mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Capacitive
Part Status: Active
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details gen4-uLCD-32DCT-CLB-PI 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.2", Packaging: Box, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: I2C, SPI, TTL, Viewing Area: 48.60mm W x 64.80mm H, Dot Pixels: 240 x 320, Diagonal Screen Size: 3.2" (81.28mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Capacitive, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote gen4-uLCD-32DCT-CLB-PI
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
GEN4-ULCD-32DCT-CLB-PI GEN4-ULCD-32DCT-CLB-PI Hersteller : 4D Systems 1683143671862.pdf 3.2" gen4 LCD pack for Raspberry Pi with gen4-uLCD-32DCT-CLB, 4D Serial Pi Adaptor + Cable
Produkt ist nicht verfügbar
gen4-uLCD-32DCT-CLB-PI gen4-uLCD-32DCT-CLB-PI Hersteller : 4D Systems gen4-IB.pdf Raspberry Pi Hats / Add-on Boards 3.2" gen4 LCD pack for Raspberry Pi with gen4-uLCD-32DCT-CLB, 4D Serial Pi Adaptor + Cable