Produkte > 4D SYSTEMS > gen4-uLCD-32DCT-CLB
gen4-uLCD-32DCT-CLB
gen4-uLCD-32DCT-CLB 4D Systems
4D-Display_click_Compatible_Parts_10-8-18.pdf
Hersteller: 4D Systems
Display Modules 3.2", 240x320 pixels, slim Intelligent Display Module with embedded DIABLO16 processor and Capacitive Touch Cover Lens Bezel
auf Bestellung 50 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details gen4-uLCD-32DCT-CLB 4D Systems
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.2", Packaging: Box, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: I2C, SPI, TTL, Viewing Area: 48.60mm W x 64.80mm H, Dot Pixels: 240 x 320, Diagonal Screen Size: 3.2" (81.28mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Capacitive, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
gen4-uLCD-32DCT-CLB gen4-uLCD-32DCT-CLB Hersteller : 4D Systems Pty Ltd 4D-Display_click_Compatible_Parts_10-8-18.pdf Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.2"
Interface: I2C, SPI, TTL
Viewing Area: 48.60mm W x 64.80mm H
Dot Pixels: 240 x 320
Diagonal Screen Size: 3.2" (81.28mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Capacitive
Part Status: Active
auf Bestellung 169 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
GEN4-ULCD-32DCT-CLB GEN4-ULCD-32DCT-CLB Hersteller : 4D Systems 1683143671862.pdf 3.2", 240x320 pixels, slim Intelligent Display Module with embedded DIABLO16 processor and Capacitive Touch Cover Lens Bezel