Produkte > 4D SYSTEMS > gen4-uLCD-35DCT-CLB
gen4-uLCD-35DCT-CLB
gen4-uLCD-35DCT-CLB 4D Systems
GEN4-ULCD-35D.pdf
Hersteller: 4D Systems
Category: Intelligent displays modules
Description: Display: TFT; 3.5"; 320x480; 32kBRAM,192kBFLASH; 216cd/m2; 5VDC
Operating temperature: -15...65°C
Version: Cover Lens Bezel
Display features: microSD card reader
Microcontroller: DIABLO16
Interface: GPIO; I2C x3; serial; SPI x3
Kind of display: graphical
Type of display: TFT
Window dimensions (H x W): 73.44x48.96mm
Dimensions: 101.1x56.6x7.8mm
Operating current: 0.18A
Screen size: 3.5"
Supply voltage: 5V DC
Luminosity: 216cd/m2
Display resolution: 320x480
Memory: 32kB RAM; 192kB FLASH
No. of colours: 65k
Connector pinout layout: 1x30
Flash memory organisation: 6x32kB
Kit contents: 15cm 30pin FFC cable; GEN4-IB; manual
Connection: FFC/FPC
Touchpad: capacitive
auf Bestellung 6 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details gen4-uLCD-35DCT-CLB 4D Systems
Category: Intelligent displays modules, Description: Display: TFT; 3.5"; 320x480; 32kBRAM,192kBFLASH; 216cd/m2; 5VDC, Operating temperature: -15...65°C, Version: Cover Lens Bezel, Display features: microSD card reader, Microcontroller: DIABLO16, Interface: GPIO; I2C x3; serial; SPI x3, Kind of display: graphical, Type of display: TFT, Window dimensions (H x W): 73.44x48.96mm, Dimensions: 101.1x56.6x7.8mm, Operating current: 0.18A, Screen size: 3.5", Supply voltage: 5V DC, Luminosity: 216cd/m2, Display resolution: 320x480, Memory: 32kB RAM; 192kB FLASH, No. of colours: 65k, Connector pinout layout: 1x30, Flash memory organisation: 6x32kB, Kit contents: 15cm 30pin FFC cable; GEN4-IB; manual, Connection: FFC/FPC, Touchpad: capacitive.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
gen4-uLCD-35DCT-CLB gen4-uLCD-35DCT-CLB Hersteller : 4D Systems Pty Ltd gen4-IB.pdf Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.5"
Backlight: LED - White
Interface: Parallel/Serial
Viewing Area: 49.00mm W x 73.40mm H
Dot Pixels: 480 x 320 (HVGA)
Diagonal Screen Size: 3.5" (88.90mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Capacitive
Part Status: Active
auf Bestellung 29 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
gen4-uLCD-35DCT-CLB gen4-uLCD-35DCT-CLB Hersteller : 4D Systems gen4-IB.pdf Display Modules 3.5", 320x480 pixels, slim Intelligent Display Module with embedded DIABLO16 processor and Capacitive Touch Cover Lens Bezel
auf Bestellung 4 Stücke:
GEN4-ULCD-35DCT-CLB GEN4-ULCD-35DCT-CLB Hersteller : 4D Systems 1697442235884.pdf 3.5", 320x480 pixels, slim Intelligent Display Module with embedded DIABLO16 processor and Capacitive Touch Cover Lens Bezel