Produkte > 4D SYSTEMS PTY LTD > GEN4-ULCD-43D-HR
GEN4-ULCD-43D-HR
GEN4-ULCD-43D-HR 4D Systems Pty Ltd
Hersteller: 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY - RGB 4.3"
Packaging: Box
Backlight: LED
Interface: I2C, SPI
Viewing Area: 95.04mm W x 53.86mm H
Dot Pixels: 800 x 480 (WVGA)
Controller Type: DIABLO16
Diagonal Screen Size: 4.3" (109.22mm)