Produkte > 4D SYSTEMS PTY LTD > GEN4-ULCD-43D-PI
GEN4-ULCD-43D-PI
GEN4-ULCD-43D-PI 4D Systems Pty Ltd
61
Hersteller: 4D Systems Pty Ltd
Description: DISPLAY LCD TFT 4.3" 480X272
Backlight: LED - White
Interface: I2C, SPI, TTL
Viewing Area: 95.04mm W x 53.86mm H
Dot Pixels: 480 x 272
Diagonal Screen Size: 4.3" (109.22mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details GEN4-ULCD-43D-PI 4D Systems Pty Ltd
Description: DISPLAY LCD TFT 4.3" 480X272, Packaging: Box, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: I2C, SPI, TTL, Viewing Area: 95.04mm W x 53.86mm H, Dot Pixels: 480 x 272, Diagonal Screen Size: 4.3" (109.22mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Part Status: Active.
Weitere Produktangebote GEN4-ULCD-43D-PI
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
GEN4-ULCD-43D-PI GEN4-ULCD-43D-PI Hersteller : 4D Systems gen4_uLCD_43D_Series_Datasheet_R_1_14-1627260.pdf Raspberry Pi Hats / Add-on Boards 4.3" gen4 LCD pack for Raspberry Pi with gen4-uLCD-43D, 4D Serial Pi Adaptor + Cable