Produkte > 4D SYSTEMS PTY LTD > gen4-uLCD-43DCT-CLB-SB-AR
gen4-uLCD-43DCT-CLB-SB-AR
gen4-uLCD-43DCT-CLB-SB-AR 4D Systems Pty Ltd
gen4-uLCD-43D-series
Hersteller: 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 4.3"
Backlight: LED - White
Interface: Parallel/Serial
Viewing Area: 95.04mm W x 53.86mm H
Dot Pixels: 480 x 272
Diagonal Screen Size: 4.3" (109.22mm)
Part Status: Active
auf Bestellung 1 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details gen4-uLCD-43DCT-CLB-SB-AR 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 4.3", Packaging: Box, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: Parallel/Serial, Viewing Area: 95.04mm W x 53.86mm H, Dot Pixels: 480 x 272, Diagonal Screen Size: 4.3" (109.22mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Capacitive, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote gen4-uLCD-43DCT-CLB-SB-AR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
GEN4-ULCD-43DCT-CLB-SB-AR GEN4-ULCD-43DCT-CLB-SB-AR Hersteller : 4D Systems gen4-ulcd-43d_datasheet_r_1_13.pdf 4.3" gen4 LCD pack for Arduino with gen4-uLCD-43DCT-CLB-SB, Arduino Adaptor Shield + Cable
Produkt ist nicht verfügbar
gen4-uLCD-43DCT-CLB-SB-AR gen4-uLCD-43DCT-CLB-SB-AR Hersteller : 4D Systems gen4-uLCD-43D-series Display Modules 4.3" gen4 LCD pack for Arduino with gen4-uLCD-43DCT-CLB-SB, Arduino Adaptor Shield + Cable