Produkte > 4D SYSTEMS PTY LTD > GEN4-ULCD-43DCT-PI
GEN4-ULCD-43DCT-PI
GEN4-ULCD-43DCT-PI 4D Systems Pty Ltd
Hersteller: 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY - RGB 4.3"
Interface: I2C, SPI, TTL
Viewing Area: 95.04mm W x 53.86mm H
Dot Pixels: 480 x 272
Controller Type: DIABLO16
Diagonal Screen Size: 4.3" (109.22mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Capacitive
auf Bestellung 7 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details GEN4-ULCD-43DCT-PI 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY - RGB 4.3", Packaging: Box, Backlight: LED, Interface: I2C, SPI, TTL, Viewing Area: 95.04mm W x 53.86mm H, Dot Pixels: 480 x 272, Controller Type: DIABLO16, Diagonal Screen Size: 4.3" (109.22mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Capacitive.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
GEN4-ULCD-43DCT-PI GEN4-ULCD-43DCT-PI Hersteller : 4D Systems Raspberry Pi Hats / Add-on Boards 4.3" gen4 LCD pack for Raspberry Pi with gen4-uLCD-43DCT, 4D Serial Pi Adaptor + Cable