Produkte > 4D SYSTEMS PTY LTD > gen4-uLCD-43DT-SB
gen4-uLCD-43DT-SB
gen4-uLCD-43DT-SB 4D Systems Pty Ltd
gen4-uLCD-43D-series
Hersteller: 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 4.3"
Backlight: LED - White
Interface: Parallel/Serial
Viewing Area: 95.04mm W x 53.86mm H
Dot Pixels: 480 x 272
Diagonal Screen Size: 4.3" (109.22mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Resistive
Part Status: Active
auf Bestellung 2 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details gen4-uLCD-43DT-SB 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 4.3", Packaging: Box, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: Parallel/Serial, Viewing Area: 95.04mm W x 53.86mm H, Dot Pixels: 480 x 272, Diagonal Screen Size: 4.3" (109.22mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Resistive, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
gen4-uLCD-43DT-SB gen4-uLCD-43DT-SB Hersteller : 4D Systems 4D_Systems_gen4-uLCD-43-70D_Series_Datasheet_R_2_2.pdf Display Modules 4.3", super bright, 480x272 pixels, slim Intelligent Display Module with embedded DIABLO16 processor and Resistive Touch panel
auf Bestellung 6 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
GEN4-ULCD-43DT-SB GEN4-ULCD-43DT-SB Hersteller : 4D Systems 1683125484631.pdf 4.3", super bright, 480x272 pixels, slim Intelligent Display Module with embedded DIABLO16 processor and Resistive Touch panel