Produkte > 4D SYSTEMS > gen4-uLCD-50DCT-CLB-SB
gen4-uLCD-50DCT-CLB-SB
gen4-uLCD-50DCT-CLB-SB 4D Systems
gen4-uLCD-50D-series
Hersteller: 4D Systems
Display Modules 5.0", super bright, 800x480 pixels, slim Intelligent Display Module with embedded DIABLO16 processor and Capacitive Touch Cover Lens Bezel
auf Bestellung 24 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details gen4-uLCD-50DCT-CLB-SB 4D Systems
Category: Intelligent displays modules, Description: Display: TFT; 5"; 800x480; 32kBRAM,192kBFLASH; 705cd/m2; FFC/FPC, Kind of connector: FFC/FPC, Touchpad: capacitive, Version: Cover Lens Bezel, Microcontroller: DIABLO16, Kind of display: graphical, Type of display: TFT, Operating temperature: -20...70°C, Window dimensions (H x W): 108x64.8mm, Body dimensions: 104.7x93.8x8mm, Supply voltage: 5V DC, Screen size: 5", Display resolution: 800x480, Luminosity: 705cd/m2, Memory: 32kB RAM; 192kB FLASH, No. of colours: 65k, Connector pinout layout: 1x30, Kit contents: 4D-UPA; 4GB microSD card; 15cm 30pin FFC cable; display module; GEN4-IB; ribbon cable with adatper 5pin.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
gen4-uLCD-50DCT-CLB-SB gen4-uLCD-50DCT-CLB-SB Hersteller : 4D Systems Pty Ltd gen4-uLCD-50D-series Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 5"
Interface: Parallel/Serial
Viewing Area: 108.00mm W x 64.80mm H
Dot Pixels: 800 x 480 (WVGA)
Diagonal Screen Size: 5" (127.00mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Capacitive
auf Bestellung 60 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
GEN4-ULCD-50DCT-CLB-SB GEN4-ULCD-50DCT-CLB-SB Hersteller : 4D Systems gen4-ulcd-50d_datasheet_r_1_13.pdf 5.0", super bright, 800x480 pixels, slim Intelligent Display Module with embedded DIABLO16 processor and Capacitive Touch Cover Lens Bezel
auf Bestellung 10 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar
Description: Display: TFT; 5"; 800x480; 32kBRAM,192kBFLASH; 705cd/m2; FFC/FPC
Kind of connector: FFC/FPC
Touchpad: capacitive
Version: Cover Lens Bezel
Microcontroller: DIABLO16
Kind of display: graphical
Type of display: TFT
Operating temperature: -20...70°C
Window dimensions (H x W): 108x64.8mm
Body dimensions: 104.7x93.8x8mm
Supply voltage: 5V DC
Screen size: 5"
Display resolution: 800x480
Luminosity: 705cd/m2
Memory: 32kB RAM; 192kB FLASH
No. of colours: 65k
Connector pinout layout: 1x30
Kit contents: 4D-UPA; 4GB microSD card; 15cm 30pin FFC cable; display module; GEN4-IB; ribbon cable with adatper 5pin