Produkte > 4D SYSTEMS PTY LTD > gen4-uLCD-70DCT-CLB-AR
gen4-uLCD-70DCT-CLB-AR
gen4-uLCD-70DCT-CLB-AR 4D Systems Pty Ltd
gen4-uLCD-70D-series
Hersteller: 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 7"
Backlight: LED - White
Interface: Parallel/Serial
Viewing Area: 154.00mm W x 85.92mm H
Dot Pixels: 800 x 480 (WVGA)
Diagonal Screen Size: 7" (177.80mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Capacitive
auf Bestellung 3 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details gen4-uLCD-70DCT-CLB-AR 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 7", Packaging: Box, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: Parallel/Serial, Viewing Area: 154.00mm W x 85.92mm H, Dot Pixels: 800 x 480 (WVGA), Diagonal Screen Size: 7" (177.80mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Capacitive.
Weitere Produktangebote gen4-uLCD-70DCT-CLB-AR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
GEN4-ULCD-70DCT-CLB-AR GEN4-ULCD-70DCT-CLB-AR Hersteller : 4D Systems 1696083728215.pdf 7.0" gen4 LCD pack for Arduino with gen4-uLCD-70DCT-CLB, Arduino Adaptor Shield + Cable
Produkt ist nicht verfügbar
gen4-uLCD-70DCT-CLB-AR gen4-uLCD-70DCT-CLB-AR Hersteller : 4D Systems gen4-uLCD-70D-series Display Modules 7.0" gen4 LCD pack for Arduino with gen4-uLCD-70DCT-CLB, Arduino Adaptor Shield + Cable