Produkte > 4D SYSTEMS > GEN4-ULCD-70DT-PI
GEN4-ULCD-70DT-PI
GEN4-ULCD-70DT-PI 4D Systems
gen4-uLCD-70D-series
Hersteller: 4D Systems
Raspberry Pi Hats / Add-on Boards 7.0" gen4 LCD pack for Raspberry Pi with gen4-uLCD-70DT, 4D Serial Pi Adaptor + Cable
auf Bestellung 23 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details GEN4-ULCD-70DT-PI 4D Systems
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 7", Packaging: Box, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: I2C, SPI, TTL, Viewing Area: 154.00mm W x 85.92mm H, Dot Pixels: 800 x 480 (WVGA), Diagonal Screen Size: 7" (177.80mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Resistive.
Weitere Produktangebote GEN4-ULCD-70DT-PI
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
GEN4-ULCD-70DT-PI GEN4-ULCD-70DT-PI Hersteller : 4D Systems Pty Ltd gen4-uLCD-70D-series Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 7"
Backlight: LED - White
Interface: I2C, SPI, TTL
Viewing Area: 154.00mm W x 85.92mm H
Dot Pixels: 800 x 480 (WVGA)
Diagonal Screen Size: 7" (177.80mm)