Produkte > KYOCERA AVX > GH0259102MA6N
GH0259102MA6N
GH0259102MA6N KYOCERA AVX
MicrowaveSingleLayerCapacitors.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 1000PF 50V X7R NONSTND
Packaging: Tray
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Nonstandard SMD
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.025" L x 0.025" W (0.64mm x 0.64mm)
Mounting Type: Surface Mount, SLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.009" (0.23mm)
Capacitance: 1000 pF
auf Bestellung 400 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 400
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details GH0259102MA6N KYOCERA AVX
Description: CAP CER 1000PF 50V X7R NONSTND, Packaging: Tray, Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Nonstandard SMD, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.025" L x 0.025" W (0.64mm x 0.64mm), Mounting Type: Surface Mount, SLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.009" (0.23mm), Capacitance: 1000 pF.
Weitere Produktangebote GH0259102MA6N
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
GH0259102MA6N GH0259102MA6N Hersteller : KYOCERA AVX Components maxislc.pdf Cap Ceramic Single 0.001uF 50V X7R 20% (0.635 X 0.635 X 0.178mm) Pad SMD 125°C Waffle
Produkt ist nicht verfügbar
GH0259102MA6N GH0259102MA6N Hersteller : KYOCERA AVX maxislc-3165363.pdf Speciality Ceramic Capacitors 50V 1000pF W/O BORDR 20% Tol MAXI SG LAY