Produkte > CAL-CHIP ELECTRONICS, INC. > GMC43X7R225K100NT
GMC43X7R225K100NT
GMC43X7R225K100NT Cal-Chip Electronics, Inc.
GMC-Series-2.pdf
Hersteller: Cal-Chip Electronics, Inc.
Description: CAP1812 X7R 2.2UF 10% 100V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.110" (2.80mm)
Capacitance: 2.2 µF
auf Bestellung 4500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details GMC43X7R225K100NT Cal-Chip Electronics, Inc.
Description: CAP1812 X7R 2.2UF 10% 100V, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.110" (2.80mm), Capacitance: 2.2 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
GMC43X7R225K100NT GMC43X7R225K100NT Hersteller : Cal-Chip Electronics, Inc. GMC-Series-2.pdf Description: CAP1812 X7R 2.2UF 10% 100V
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Capacitance: 2.2 µF