GMK316F475ZG-T Taiyo Yuden
Hersteller: Taiyo Yuden
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4.7uF35V Y5V 1206 -20% +80% Gen Purp
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details GMK316F475ZG-T Taiyo Yuden
Description: CAP CER 4.7UF 35V Y5V 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: -20%, +80%, Voltage - Rated: 35V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: Y5V (F), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.053" (1.35mm), Capacitance: 4.7 µF.
Weitere Produktangebote GMK316F475ZG-T
Preis |
|---|---|---|---|---|---|
| GMK316F475Z(G-T) | Hersteller : MURATA | 10+ |
auf Bestellung 50000 Stücke: Lieferzeit 21-28 Tag (e) |
auf Bestellung 80000 Stücke: Lieferzeit 21-28 Tag (e) |
| GMK316F475ZG-T | Hersteller : TAIYO |
10+ |
GMK316F475ZG-T | Hersteller : Taiyo Yuden |
Produkt ist nicht verfügbar |
Description: CAP CER 4.7UF 35V Y5V 1206Packaging: Cut Tape (CT) Tolerance: -20%, +80% Voltage - Rated: 35V Package / Case: 1206 (3216 Metric) Temperature Coefficient: Y5V (F) Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Mounting Type: Surface Mount, MLCC Operating Temperature: -30°C ~ 85°C Applications: General Purpose Thickness (Max): 0.053" (1.35mm) Capacitance: 4.7 µF |