Produkte > AMPHENOL PCTEL > GNSS-L1256-40TNC
GNSS-L1256-40TNC
GNSS-L1256-40TNC Amphenol PCTEL
PCTEL-Datasheet-GNSS-L1256-40TNC-Antenna-May2025.pdf
Hersteller: Amphenol PCTEL
Description: RF ANT GNSS 40DB PRECIS TNCF LP
Packaging: Bulk
Features: LNA
Mounting Type: Bracket Mount, Through Hole
Frequency Range: 1.15GHz ~ 1.3GHz, 1.5GHz ~ 1.615GHz
Applications: BeiDou, Galileo, GLONASS, GNSS, GPS
Gain: 3dBic, 3dBic
Termination: TNC Female
Ingress Protection: IP67
Number of Bands: 2
VSWR: 2
Antenna Type: Dome
Height (Max): 1.575" (40.00mm)
Frequency Group: UHF (1GHz ~ 2GHz)
Frequency (Center/Band): 1.22GHz, 1.5575GHz
RF Family/Standard: Navigation
auf Bestellung 41 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details GNSS-L1256-40TNC Amphenol PCTEL
Description: RF ANT GNSS 40DB PRECIS TNCF LP, Packaging: Bulk, Features: LNA, Mounting Type: Bracket Mount, Through Hole, Frequency Range: 1.15GHz ~ 1.3GHz, 1.5GHz ~ 1.615GHz, Applications: BeiDou, Galileo, GLONASS, GNSS, GPS, Gain: 3dBic, 3dBic, Termination: TNC Female, Ingress Protection: IP67, Number of Bands: 2, VSWR: 2, Antenna Type: Dome, Height (Max): 1.575" (40.00mm), Frequency Group: UHF (1GHz ~ 2GHz), Frequency (Center/Band): 1.22GHz, 1.5575GHz, RF Family/Standard: Navigation.