Produkte > LAIRD CONNECTIVITY > GPS1575SP26-004
GPS1575SP26-004
GPS1575SP26-004 Laird Connectivity
GPS1575.pdf
Hersteller: Laird Connectivity
Antennas GPS,MINI,PM,RG174,MM CX
auf Bestellung 13 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details GPS1575SP26-004 Laird Connectivity
Description: RF ANT 1.575GHZ MOD MMCX PNL MT, Packaging: Bulk, Features: Cable - 2.032m, Mounting Type: Panel Mount, Frequency Range: 1.574GHz ~ 1.576GHz, Applications: GPS, Gain: 28dBi, Termination: MMCX Male, Ingress Protection: IP67, Number of Bands: 1, VSWR: 2, Antenna Type: Module, Height (Max): 0.670" (17.02mm), Frequency Group: UHF (1GHz ~ 2GHz), Frequency (Center/Band): 1.575GHz, RF Family/Standard: Navigation.
Weitere Produktangebote GPS1575SP26-004
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
GPS1575SP26-004 GPS1575SP26-004 Hersteller : TE Connectivity Laird GPS1575.pdf Description: RF ANT 1.575GHZ MOD MMCX PNL MT
Packaging: Bulk
Features: Cable - 2.032m
Mounting Type: Panel Mount
Frequency Range: 1.574GHz ~ 1.576GHz
Applications: GPS
Gain: 28dBi
Termination: MMCX Male
Ingress Protection: IP67
Number of Bands: 1
VSWR: 2
Antenna Type: Module
Height (Max): 0.670" (17.02mm)
Frequency Group: UHF (1GHz ~ 2GHz)
Frequency (Center/Band): 1.575GHz