Produkte > MURATA ELECTRONICS > GR331BD7LQ223KW01L
GR331BD7LQ223KW01L
GR331BD7LQ223KW01L Murata Electronics
GR331BD7LQ223KW01_00B-3154966.pdf
Hersteller: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.022 uF 630 VDC 10% 1206 X7T
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details GR331BD7LQ223KW01L Murata Electronics
Description: CAP CER 0.022UF 630V X7T 1206, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 630V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X7T, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.049" (1.25mm), Capacitance: 0.022 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
GR331BD7LQ223KW01L GR331BD7LQ223KW01L Hersteller : Murata Electronics GR331BD7LQ223KW01-00B.pdf Description: CAP CER 0.022UF 630V X7T 1206
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 630V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X7T
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.049" (1.25mm)
Capacitance: 0.022 µF
auf Bestellung 2500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 32
GR331BD7LQ223KW01L GR331BD7LQ223KW01L Hersteller : Murata gr331bd7lq223kw01.pdf Cap Ceramic 0.022uF 630V X7T 10% Pad SMD 1206 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 630V
Temperature Coefficient: X7T
Applications: General Purpose
Capacitance: 0.022 µF