Produkte > VISHAY > GRC00DC3311VTNL
GRC00DC3311VTNL
GRC00DC3311VTNL VISHAY
GRC.pdf
Hersteller: VISHAY
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 330uF; 35VDC; Pitch: 5mm; ±20%; 2000h
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 330µF
Operating voltage: 35V DC
Tolerance: ±20%
Service life: 2000h
Operating temperature: -40...105°C
Terminal pitch: 5mm
Dimensions: 10x12.5mm
auf Bestellung 1122 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 154
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details GRC00DC3311VTNL VISHAY
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 330uF; 35VDC; Pitch: 5mm; ±20%; 2000h, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 330µF, Operating voltage: 35V DC, Tolerance: ±20%, Service life: 2000h, Operating temperature: -40...105°C, Terminal pitch: 5mm, Dimensions: 10x12.5mm.
Weitere Produktangebote GRC00DC3311VTNL
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
GRC00DC3311VTNL Hersteller : Vishay (passive) GRC_Vishay.pdf Конденсатор електролітичний радіальний, С = 330 мкф, U, В = 35, Розм = 10 x 12,5, Ir = 350 мА, Крок, мм = 5, Тексп, °C = -40...+105, Термін експл., г @ T,°C = 2000 @ 105,... Група товару: Конденсатори Корпус: 10x12.5mm Од. вим: шт