Produkte > MURATA > GRM0115C1E220JE01L
GRM0115C1E220JE01L
GRM0115C1E220JE01L Murata
grm0115c1e220je0101aenpdfceramiccapacitorsmd.pdf
Hersteller: Murata
Cap Ceramic 22pF 25V C0G 5% Pad SMD 008004 125°C Automotive T/R
Produktbewertung abgeben
Technische Details GRM0115C1E220JE01L Murata
Description: CAP CER 22PF 25V C0G 08004, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 008004 (0201 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.010" L x 0.005" W (0.25mm x 0.13mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.005" (0.14mm), Capacitance: 22 pF.
Weitere Produktangebote GRM0115C1E220JE01L
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
GRM0115C1E220JE01L GRM0115C1E220JE01L Hersteller : Murata Electronics GRM0115C1E220JE01-01A.pdf Description: CAP CER 22PF 25V C0G 08004
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 008004 (0201 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.010" L x 0.005" W (0.25mm x 0.13mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.005" (0.14mm)
Capacitance: 22 pF
Produkt ist nicht verfügbar
GRM0115C1E220JE01L GRM0115C1E220JE01L Hersteller : Murata Electronics GRM0115C1E220JE01-01A.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 22 pF 25 VDC 5% 008004 C0G (NP0)