Produkte > MURATA ELECTRONICS > GRM022D80G104ME15L
GRM022D80G104ME15L
GRM022D80G104ME15L Murata Electronics
GRM022D80G104ME15-01.pdf
Hersteller: Murata Electronics
Description: CAP CER 0.1UF 4V X6T 01005
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 4V
Package / Case: 01005 (0402 Metric)
Temperature Coefficient: X6T
Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.009" (0.22mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
auf Bestellung 2495680 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 40000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details GRM022D80G104ME15L Murata Electronics
Description: CAP CER 0.1UF 4V X6T 01005, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 4V, Package / Case: 01005 (0402 Metric), Temperature Coefficient: X6T, Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.009" (0.22mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.1 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 100nF; 4V; X6T; ±20%; SMD; 01005; 180mm
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 0.1µF
Tolerance: ±20%
Mounting: SMD
Manufacturer series: GRM
Operating voltage: 4V
Kind of capacitor: MLCC
Dielectric: X6T
Operating temperature: -55...105°C
Roll diameter max.: 180mm
Case - inch: 01005
Case - mm: 0402
auf Bestellung 26560 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 834
GRM022D80G104ME15L GRM022D80G104ME15L Hersteller : Murata Electronics GRM022D80G104ME15-01.pdf Description: CAP CER 0.1UF 4V X6T 01005
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 4V
Temperature Coefficient: X6T
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
Mindestbestellmenge: 125
GRM022D80G104ME15L GRM022D80G104ME15L Hersteller : Murata Electronics GRM022D80G104ME15_01A-1980049.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.1 uF 4 VDC 20% 01005 X6T