Produkte > MURATA > GRM033R71C151KD01D
GRM033R71C151KD01D MURATA
grm033r71c151kd01.pdf
Hersteller: MURATA
08+
auf Bestellung 200000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details GRM033R71C151KD01D MURATA
Description: CAP CER 150PF 16V X7R 0201, Tolerance: ±10%, Packaging: Cut Tape (CT), Voltage - Rated: 16V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.013" (0.33mm), Capacitance: 150 pF.
Weitere Produktangebote GRM033R71C151KD01D
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
GRM033R71C151KD01D GRM033R71C151KD01D Hersteller : Murata Electronics grm033r71c151kd01.pdf Description: CAP CER 150PF 16V X7R 0201
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.013" (0.33mm)
Capacitance: 150 pF