Produkte > MURATA > GRM1555C1E220GZ01D
GRM1555C1E220GZ01D MURATA
GRM%20Series%20Data.pdf
Hersteller: MURATA
auf Bestellung 1000000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details GRM1555C1E220GZ01D MURATA
Description: CAP CER 22PF 25V C0G/NP0 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2%, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.022" (0.55mm), Capacitance: 22 pF.
Weitere Produktangebote GRM1555C1E220GZ01D
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
GRM1555C1E220GZ01D GRM1555C1E220GZ01D Hersteller : Murata Electronics GRM%20Series%20Data.pdf Description: CAP CER 22PF 25V C0G/NP0 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.022" (0.55mm)
Capacitance: 22 pF