Produkte > MURATA > GRM1885C1H200JA01D
GRM1885C1H200JA01D
GRM1885C1H200JA01D MURATA
GRM1885C1H200JA01-01.pdf
Hersteller: MURATA
Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 20pF; 50V; C0G (NP0); ±5%; SMD; 0603; 180mm
Type of capacitor: ceramic
Kind of capacitor: MLCC
Capacitance: 20pF
Operating voltage: 50V
Dielectric: C0G (NP0)
Tolerance: ±5%
Manufacturer series: GRM
Roll diameter max.: 180mm
Operating temperature: -55...125°C
auf Bestellung 11383 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 834
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details GRM1885C1H200JA01D MURATA
Description: CAP CER 20PF 50V C0G/NP0 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 20 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
GRM1885C1H200JA01D GRM1885C1H200JA01D Hersteller : Murata Electronics GRM1885C1H200JA01-01.pdf Description: CAP CER 20PF 50V C0G/NP0 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 20 pF
auf Bestellung 3321 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 100
GRM1885C1H200JA01D GRM1885C1H200JA01D Hersteller : Murata Electronics GRM1885C1H200JA01_01A-1984751.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 20 pF 50 VDC 5% 0603 C0G (NP0)
auf Bestellung 296 Stücke:
Mindestbestellmenge: 14
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 50V
Applications: General Purpose
Capacitance: 20 pF
GRM1885C1H200JA01D GRM1885C1H200JA01-01.pdf 0603-20pF 50V +/-5% C0G Конденсаторы SMD
auf Bestellung 102 Stücke:
Lieferzeit 7-21 Tag (e)
Produktcode: 113078
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Verschiedene Bauteile > Other components 3
Produkt ist nicht verfügbar
GRM1885C1H200JA01D Hersteller : Murata GRM1885C1H200JA01-01.pdf Конденсатор керамический smd, С = 20 пФ, Uном, В = 50, ТКЕ = C0G, NP0, Точн., % = 5, Габ. разм., мм = 1.6 x 0.8, Т,°С = -55...+125, Тип сер. = GRM, Типоразм. = 0603,... Група товару: Конденсатори Корпус: 0603 Од. вим: 100 шт