Produkte > MURATA > GRM188R71H102KA01D
GRM188R71H102KA01D
GRM188R71H102KA01D Murata
grm188r71h102ka01.pdf
Hersteller: Murata
Cap Ceramic 0.001uF 50V X7R 10% Pad SMD 0603 125°C T/R
auf Bestellung 34000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 16394
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details GRM188R71H102KA01D Murata
Description: CAP CER 1000PF 50V X7R 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 1000 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 1nF; 50V; X7R; ±10%; SMD; 0603; 180mm
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 1nF
Operating voltage: 50V
Dielectric: X7R
Tolerance: ±10%
Mounting: SMD
Case - inch: 0603
Case - mm: 1608
Operating temperature: -55...125°C
Kind of capacitor: MLCC
Roll diameter max.: 180mm
Manufacturer series: GRM
auf Bestellung 26989 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5556
GRM188R71H102KA01D GRM188R71H102KA01D Hersteller : Murata grm188r71h102ka01.pdf Cap Ceramic 0.001uF 50V X7R 10% Pad SMD 0603 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
GRM188R71H102KA01D GRM188R71H102KA01D Hersteller : Murata Electronics GRM188R71H102KA01-01.pdf Description: CAP CER 1000PF 50V X7R 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 1000 pF
Produkt ist nicht verfügbar
GRM188R71H102KA01D GRM188R71H102KA01D Hersteller : Murata Electronics GRM188R71H102KA01-01.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1000PF 50V 10% 0603