Produkte > CW INDUSTRIES > GRS-2012-2503
GRS-2012-2503
GRS-2012-2503 CW Industries
GRS-2012-2503 _ -2504-784673.pdf
Hersteller: CW Industries
Rocker Switches SPDT 16A GLOSS BLK
auf Bestellung 305 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details GRS-2012-2503 CW Industries
Description: SWITCH ROCKER SPDT 16A 125V, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 16A (AC), Mounting Type: Panel Mount, Snap-In, Circuit: SPDT, Switch Function: On-On, Operating Temperature: -20°C ~ 105°C, Termination Style: Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Actuator Type: Concave (Curved), Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 28.58mm x 13.97mm, Color - Actuator/Cap: Black, Actuator Marking: No Marking, Voltage Rating - AC: 125 V.
Weitere Produktangebote GRS-2012-2503
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
GRS-2012-2503 GRS-2012-2503 Hersteller : CW Industries Rocker%20And%20Power%20Slide%20Switches.pdf Description: SWITCH ROCKER SPDT 16A 125V
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 16A (AC)
Mounting Type: Panel Mount, Snap-In
Circuit: SPDT
Switch Function: On-On
Operating Temperature: -20°C ~ 105°C
Termination Style: Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Actuator Type: Concave (Curved)
Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 28.58mm x 13.97mm
Color - Actuator/Cap: Black
Actuator Marking: No Marking
Voltage Rating - AC: 125 V