Produkte > MURATA > GRT31CC81H225KE01K
GRT31CC81H225KE01K
GRT31CC81H225KE01K Murata
grt31cc81h225ke01.pdf
Hersteller: Murata
Cap Ceramic 2.2uF 50V X6S 10% Pad SMD 1206 105°C Automotive AEC-Q200 T/R
Produktbewertung abgeben
Technische Details GRT31CC81H225KE01K Murata
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 2.2uF; 50V; X6S; ±10%; SMD; 1206; 330mm, Type of capacitor: ceramic, Manufacturer series: GRT, Kind of capacitor: MLCC, Mounting: SMD, Dielectric: X6S, Operating temperature: -55...105°C, Capacitance: 2.2µF, Roll diameter max.: 330mm, Tolerance: ±10%, Case - inch: 1206, Operating voltage: 50V, Case - mm: 3216.
Weitere Produktangebote GRT31CC81H225KE01K
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
GRT31CC81H225KE01K GRT31CC81H225KE01K Hersteller : Murata Electronics Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2.2 uF 50 VDC 10% 1206 X6S AEC-Q200
Produkt ist nicht verfügbar
GRT31CC81H225KE01K GRT31CC81H225KE01K Hersteller : MURATA Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 2.2uF; 50V; X6S; ±10%; SMD; 1206; 330mm
Type of capacitor: ceramic
Manufacturer series: GRT
Kind of capacitor: MLCC
Mounting: SMD
Dielectric: X6S
Operating temperature: -55...105°C
Capacitance: 2.2µF
Roll diameter max.: 330mm
Tolerance: ±10%
Case - inch: 1206
Operating voltage: 50V