Produkte > VISHAY > GSD2004S-E3-18
GSD2004S-E3-18
GSD2004S-E3-18 Vishay
gsd2004s.pdf
Hersteller: Vishay
Diode Small Signal Switching 300V 0.225A 3-Pin SOT-23 T/R
auf Bestellung 5538 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1283
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details GSD2004S-E3-18 Vishay
Description: DIODE ARRAY GP 240V 225MA SOT23, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 50 ns, Technology: Standard, Diode Configuration: 1 Pair Series Connection, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 225mA, Supplier Device Package: SOT-23-3, Operating Temperature - Junction: 150°C (Max), Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 240 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 100 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 240 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
GSD2004S-E3-18 GSD2004S-E3-18 Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division gsd2004s.pdf Description: DIODE ARRAY GP 240V 225MA SOT23
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 50 ns
Technology: Standard
Diode Configuration: 1 Pair Series Connection
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 225mA
Supplier Device Package: SOT-23-3
Operating Temperature - Junction: 150°C (Max)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 240 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 100 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 240 V
auf Bestellung 5612 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 72
GSD2004S-E3-18 GSD2004S-E3-18 Hersteller : Vishay gsd2004s.pdf Diode Small Signal Switching 300V 0.225A 3-Pin SOT-23 T/R
Mindestbestellmenge: 411
GSD2004S-E3-18 GSD2004S-E3-18 Hersteller : Vishay Semiconductors gsd2004s.pdf Diodes - General Purpose, Power, Switching 300 Volt 225mA 50ns Dual Series
Mindestbestellmenge: 7
auf Bestellung 850 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar
GSD2004S-E3-18 GSD2004S-E3-18 Hersteller : Vishay gsd2004s.pdf DIODE ARRAY GP 240V 225MA TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Група товару: Діоди та діодні збірки Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Standard