Produkte > VISHAY > GSOT12C-G3-08
GSOT12C-G3-08
GSOT12C-G3-08 Vishay
gsot03c.pdf
Hersteller: Vishay
ESD Suppressor Diode TVS Bi-Dir 12V 26Vc 3-Pin SOT-23 T/R
auf Bestellung 12000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details GSOT12C-G3-08 Vishay
Description: TVS DIODE 12VWM 26VC SOT233, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Capacitance @ Frequency: 115pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 12A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V (Max), Supplier Device Package: SOT-23-3, Unidirectional Channels: 2, Voltage - Breakdown (Min): 13.5V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 26V, Power - Peak Pulse: 312W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
GSOT12C-G3-08 GSOT12C-G3-08 Hersteller : Vishay gsot03c.pdf ESD Suppressor Diode TVS Bi-Dir 12V 26Vc 3-Pin SOT-23 T/R
auf Bestellung 12000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Capacitance @ Frequency: 115pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 12A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V (Max)
Supplier Device Package: SOT-23-3
Unidirectional Channels: 2
Voltage - Breakdown (Min): 13.5V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 26V
Power - Peak Pulse: 312W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Mindestbestellmenge: 420
Mindestbestellmenge: 353
Mindestbestellmenge: 6
Mindestbestellmenge: 256
Mindestbestellmenge: 5
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 2
Power - Peak Pulse: 312W