Produkte > VISHAY > GSOT15C-E3-08
GSOT15C-E3-08
GSOT15C-E3-08 Vishay
gsot03c.pdf
Hersteller: Vishay
ESD Suppressor Diode TVS Bi-Dir 15V 28.8Vc 3-Pin SOT-23 T/R
auf Bestellung 15000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 15000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details GSOT15C-E3-08 Vishay
Description: TVS DIODE 15VWM 28.8VC SOT23-3, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Capacitance @ Frequency: 90pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 8A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V (Max), Supplier Device Package: SOT-23-3, Unidirectional Channels: 2, Voltage - Breakdown (Min): 16.5V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 28.8V, Power - Peak Pulse: 345W, Power Line Protection: No.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
GSOT15C-E3-08 GSOT15C-E3-08 Hersteller : Vishay gsot03c.pdf ESD Suppressor Diode TVS Bi-Dir 15V 28.8Vc 3-Pin SOT-23 T/R
auf Bestellung 30000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Capacitance @ Frequency: 90pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 8A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V (Max)
Supplier Device Package: SOT-23-3
Unidirectional Channels: 2
Voltage - Breakdown (Min): 16.5V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 28.8V
Power - Peak Pulse: 345W
Power Line Protection: No
Mindestbestellmenge: 677
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 2
Power - Peak Pulse: 345W
Power Line Protection: No
Mindestbestellmenge: 48
Mindestbestellmenge: 8
Mindestbestellmenge: 322