GSOT24C-HE3-18
GSOT24C-HE3-18 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
gsot03c.pdf
Hersteller: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: TVS DIODE 24VWM 47VC SOT23
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Automotive
Capacitance @ Frequency: 65pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 5A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V (Max)
Supplier Device Package: SOT-23-3
Unidirectional Channels: 2
Voltage - Breakdown (Min): 27V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 47V
Power - Peak Pulse: 235W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 60000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details GSOT24C-HE3-18 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: TVS DIODE 24VWM 47VC SOT23, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Automotive, Capacitance @ Frequency: 65pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 5A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V (Max), Supplier Device Package: SOT-23-3, Unidirectional Channels: 2, Voltage - Breakdown (Min): 27V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 47V, Power - Peak Pulse: 235W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
GSOT24C-HE3-18 GSOT24C-HE3-18 Hersteller : Vishay gsot03c.pdf ESD Suppressor Diode TVS Bi-Dir 24V 47Vc Automotive 3-Pin SOT-23 T/R
auf Bestellung 9898 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 427
Mindestbestellmenge: 302
Mindestbestellmenge: 5
Mindestbestellmenge: 218
Mindestbestellmenge: 5
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: Automotive
Unidirectional Channels: 2
Voltage - Breakdown (Min): 27V
Power - Peak Pulse: 235W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Mindestbestellmenge: 24