Produkte > MACOM TECHNOLOGY SOLUTIONS > GTVA101K42EV-V1-R0
GTVA101K42EV-V1-R0
GTVA101K42EV-V1-R0 MACOM Technology Solutions
GTVA101K42EV.pdf
Hersteller: MACOM Technology Solutions
Description: RF MOSFET HEMT 50V H-36275-4
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: H-36275-4
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency: 960MHz ~ 1.4GHz
Power - Output: 1400W
Gain: 17dB
Technology: HEMT
Supplier Device Package: H-36275-4
Voltage - Rated: 125 V
Voltage - Test: 50 V
Current - Test: 83.6 mA
auf Bestellung 50 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 50
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details GTVA101K42EV-V1-R0 MACOM Technology Solutions
Description: RF MOSFET HEMT 50V H-36275-4, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: H-36275-4, Mounting Type: Chassis Mount, Frequency: 960MHz ~ 1.4GHz, Power - Output: 1400W, Gain: 17dB, Technology: HEMT, Supplier Device Package: H-36275-4, Voltage - Rated: 125 V, Voltage - Test: 50 V, Current - Test: 83.6 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
GTVA101K42EV-V1-R0 GTVA101K42EV-V1-R0 Hersteller : MACOM Technology Solutions GTVA101K42EV.pdf Description: RF MOSFET HEMT 50V H-36275-4
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: H-36275-4
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency: 960MHz ~ 1.4GHz
Power - Output: 1400W
Gain: 17dB
Technology: HEMT
Voltage - Rated: 125 V
Voltage - Test: 50 V
Current - Test: 83.6 mA
auf Bestellung 84 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
GTVA101K42EV-V1-R0 Hersteller : Wolfspeed GTVA101K42EV.pdf RF MOSFET HEMT 50V H-36275-4 Група товару: Транзистори Од. вим: шт