Produkte > FARI > H11A817B300
H11A817B300 FARI
H11A_A814%2C617%2C817.pdf
Hersteller: FARI
225
auf Bestellung 2200 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details H11A817B300 FARI
Description: OPTOISOLTR 5.3KV 1CH TRANS 4-DIP, Packaging: Tube, Package / Case: 4-DIP (0.300", 7.62mm), Output Type: Transistor, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 100°C, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 1.2V, Input Type: DC, Current - Output / Channel: 50mA, Voltage - Isolation: 5300Vrms, Current Transfer Ratio (Min): 130% @ 5mA, Vce Saturation (Max): 200mV, Current Transfer Ratio (Max): 260% @ 5mA, Supplier Device Package: 4-DIP, Voltage - Output (Max): 70V, Rise / Fall Time (Typ): 2.4µs, 2.4µs, Number of Channels: 1, Current - DC Forward (If) (Max): 50 mA.
Weitere Produktangebote H11A817B300
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
H11A817B300 Hersteller : ONS/FAI H11A_A814%2C617%2C817.pdf DIP-4, CTR=130...260%, If=50mA, Viso=5.3kV, -55...+110C Група товару: Оптрони та твердотільні реле Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tube
Package / Case: 4-DIP (0.300", 7.62mm)
Output Type: Transistor
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 1.2V
Input Type: DC
Current - Output / Channel: 50mA
Voltage - Isolation: 5300Vrms
Current Transfer Ratio (Min): 130% @ 5mA
Vce Saturation (Max): 200mV
Current Transfer Ratio (Max): 260% @ 5mA
Supplier Device Package: 4-DIP
Voltage - Output (Max): 70V
Rise / Fall Time (Typ): 2.4µs, 2.4µs
Number of Channels: 1
Current - DC Forward (If) (Max): 50 mA