Produkte > VISHAY > H11D1-X007T
H11D1-X007T
H11D1-X007T Vishay
h11d1.pdf
Hersteller: Vishay
Optocoupler DC-IN 1-CH Transistor With Base DC-OUT 6-Pin DIP SMD T/R
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details H11D1-X007T Vishay
Description: OPTOISO 5.3KV TRANS W/BASE 6-SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, Gull Wing, Output Type: Transistor with Base, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 100°C, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 1.1V, Input Type: DC, Current - Output / Channel: 100mA, Voltage - Isolation: 5300Vrms, Current Transfer Ratio (Min): 20% @ 10mA, Vce Saturation (Max): 400mV, Supplier Device Package: 6-SMD, Voltage - Output (Max): 300V, Turn On / Turn Off Time (Typ): 5µs, 6µs, Rise / Fall Time (Typ): 2.5µs, 5.5µs, Part Status: Active, Number of Channels: 1, Current - DC Forward (If) (Max): 60 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
H11D1-X007T H11D1-X007T Hersteller : VISHAY VISH-S-A0008030218-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: VISHAY - H11D1-X007T - Optokoppler, 1 Kanal, DIP, Oberflächenmontage, 6 Pin(s), 60 mA, 5 kV, 20 %
tariffCode: 85414900
rohsCompliant: YES
Anzahl der Kanäle: 1 Kanal
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
CTR, min.: 20%
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Isolationsspannung: 5kV
Durchlassstrom If, max.: 60mA
euEccn: NLR
Kollektor-Emitter-Spannung V(br)ceo: 300V
Bauform - Optokoppler: DIP, Oberflächenmontage
Anzahl der Pins: 6Pin(s)
Produktpalette: -
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
auf Bestellung 69 Stücke:
tariffCode: 85414900
rohsCompliant: YES
Anzahl der Kanäle: 1 Kanal
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
CTR, min.: 20%
isCanonical: N
usEccn: EAR99
Isolationsspannung: 5kV
Durchlassstrom If, max.: 60mA
euEccn: NLR
Anzahl der Pins: 6Pin(s)
Produktpalette: -
productTraceability: No
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
auf Bestellung 69 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 1.1V
Input Type: DC
Current - Output / Channel: 100mA
Voltage - Isolation: 5300Vrms
Current Transfer Ratio (Min): 20% @ 10mA
Vce Saturation (Max): 400mV
Supplier Device Package: 6-SMD
Voltage - Output (Max): 300V
Number of Channels: 1
Current - DC Forward (If) (Max): 60 mA
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Input Type: DC
Voltage - Isolation: 5300Vrms
Vce Saturation (Max): 400mV
Supplier Device Package: 6-SMD
Voltage - Output (Max): 300V
Number of Channels: 1